Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogloszenia

      Druga niedziela zwykła - rok C, 20.01.2019

 

1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w ubiegłą niedzielę w przygotowanie spotkania opłatkowego dla całej naszej wspólnoty w Zurychu. Dziękujemy dzieciom z naszej szkoły przy Misji, nauczycielom, dziękujemy za pomoc w organizacji, dekoracji sali, upieczone ciasta oraz za pomoc przy uporządkowaniu sali. Serdeczne Bóg zapłać. Msza św. w intencji wszystkich wolontariuszy PMK odbędzie się w niedzielę 10 lutego o godz. 12.15.

2. Bezpośrednio po Mszy św. zapraszamy na świąteczny koncert, który odbędzie się w górnym kościele. Zagra dla nas na harfie Pani Julia Łopuszyńska - laureatka licznych nagród krajowych i międzynarodowych. W programie: Scarlatti, Moss, Pierne, Spohr oraz kolędy polskie.

3. Bezpośrednio po Mszy św. zapraszamy dzieci na próbę naszej scholki “Arka”. Próba odbędzie się w sali Art Lounge w Johanneum, na piętrze -1.

4. W następną niedzielę 27 stycznia odbędzie się w naszej Misji spotkanie dla kobiet pt. “Odkryj swoją wartość. Córki Króla.” Spotkanie poprowadzi Pani Ewelina Chełstowska założycielka projektu  “Urzekająca”. Zapraszamy do sali Art Lounge w Johanneum na godz 10:30. Szczegółowe informacje w gablocie przed kościołem, na naszej stronie internetowej i Facebook-u.

5. Zapraszamy na spotkanie grupy młodzieżowej, wspólnie połączymy się ze Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 27 stycznia bezpośrednio po Mszy św. w Johannem. Serdecznie zapraszamy młodzież.

6. Również w następną niedzielę 27 stycznia, bezpośrednio po Mszy św. zapraszamy wszystkich członków Grupy Żywego Różańca oraz osoby zainteresowane na spotkanie formacyjne do dolnego kościoła.

7. W następną niedzielę 27 stycznia będziemy wspominać św. Agatę i podczas Mszy św. o godz. 12:15  zostanie pobłogosławiona sól. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. Szkoła Polska przy PMK w Zurychu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na bal przebierańców, który odbędzie się 24 lutego w godz. 13:30-17:00 w dużej sali w Johannem. Zapisy drogą mailową (szkolaprzypmk@gmail.com) do dnia 10 lutego. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

9. W naszej Misji odbędzie się kolejny kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa. Najbliższe spotkanie z zakresu poradni rodzinnej odbędzie się 10 maja. Spotkanie z księdzem 16 maja. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisy w sekretariacie misji lub drogą mailową
(misja.zurich.sekretariat@gmail.com).

10. Osoby będące po raz pierwszy w naszej Misji zachęcamy do zapisania się na nasz Newsletter informacyjny. Jest to biuletyn rozsyłany drogą elektroniczną, który zawiera najbardziej aktualne informacje o nabożeństwach i wydarzeniach w PMK w Zurychu. Zapisać się można  przez link na naszej stronie internetowej.

http://polskamisja.us10.list-anage.com/subscribe?u=0852b71b5ab295286305f94b0&id=a390cae56f

11. Wszystkich, którzy chcieliby zapisać się na prenumeratę Wiadomości, drukowanego miesięcznika Polskiej Misji Katolickiej w Szwajcarii prosimy o zgłoszenia mailowe bezpośrednio do Koordynatora PMK ks. prof. Krzysztofa Wojtkiewicza (pmk1950@gmail.com).

 

Życzę Państwu błogosławionej niedzieli.
Ks. Grzegorz Piotrowski

Dyrektor Polskiej Misji Katolickiej  dla kantonów Zurych i Glarus,
Aemtlerstrasse 43a, 8003 Zürich,

Tel. 044 461 47 10, zurich.pmk@gmail.com

 

 

Schlagwort:
Najbliższe wydarzenia

Polecamy

 Katholische Kirche in Kanton Zurich

Zapisz się

 

PMK Szwajcaria

PMK w Szwajcarii
 

 

 

Kontakt

Polska Misja Katolicka
przy kościele Herz Jesu w Zurychu (Wiedikon)

Aemtlerstrasse 43 a

8003 Zürich

Duszpasterz

 

Ks. Grzegorz Piotrowski
Polska Misja Katolicka kościół Herz Jesu w Zurychu (Wiedikon)

zurich.pmk@gmail.com

 

Sekretariat

 

Małgorzata Milczuk

Anna Rozenek Osinski

 

Wtorek    09.30 - 12.00

              13.30 - 18.00

Czwartek 09.30 - 12.00

              13.30 - 18.00

Niedziela 13.30 - 15.00

 

044 461 47 10

w sprawach pilnych 078 874 07 76Konto bankowe:

Katholische Polenmission
IBAN: CH02 0900 0000 8007 4005 7